S.S.S

Sıkca Sorulan Sorular

Evinizi taşımak istiyorsunuz ve aklınızda takılan sorular var ve bu soruları firmalara sormadan önce biz size genel olarak bir bilgi vermek istedik. Bütün bunları okuduktan sonra hala akınızda soru kalırsa bizim ile iletişime geçebilirsiniz.


Nakliyat fiyatlarını firmalar nasıl belirler?

Nakliyeciler fiyatları belirlerken ilk olarak mesafe , eşyanın çokluğu ve kat sayısına göre belirlerler. Fiyat teklifi almak için nakliyat firmalarını arayıp eşyalarınızın fotoğrafını veya videosunu çekip onlara whatsapp üzerinden atıp mesafe ve kat sayısını söyledikten sonra onlardan fiyat alabilirsiniz.

Eşyalarımı paketleyecekler mi?

Eşyalarınızın paketlenmesini siz yapabilirsiniz veya nakliyat firmasının böyle bir hizmeti varsa onlardan talep edebilirsiniz. Normal nakliyat firmaları paketle işine fazla karışmasa da bazı firmalar bu hizmeti de vermektedir.

Eşyalarımı kaç kişi taşır?

Evinizdeki eşyanın büyüklüğüne göre nakliyat firması o kadar kişi ile gelir. 2+1 evlere genelde 3 kişi gelirken 3+1 evlere 4 kişi gelmektedir. Bu oran orantı nakliyat firmasına göre değişmektedir.

Nakliyat firmaları dolap söküp takıyor mu?

Genelde nakliyat firmaları yanlarında marangoz getirirler ve bunu telefon ile size sorarlar. Örnek vermek gerekirse telefonda fiyat alırken onlar size sorar dolap sökülüp takılacak mı? diye sorarlar. Sormazlarsa siz bunu onlara sorun ve her şey dahil bir fiyat isteyiniz.

ofis taşıma evden eve nakliyat